Skupina MU |Nogometna ekipa MU je osvojila pokal visoke tehnologije

12

8. januarja ob 15. uri je bila na nogometnem igrišču Binjiang Shuiyun Park uprizorjena finalna tekma High-tech Cup v nogometu osem na stran, kjer je skupina MU igrala proti veteranu, hudemu sovražniku Huali Hydraulic.
Kopajte se v toplem zimskem soncu, športniki galopirajo po igrišču z žogo v prstih, ki skačejo in se kotalijo.Kako vroča scena! V samo 5 minutah po uvodu je MU Group izkoristil prosti strel s sprednjega polja in zadel prvi gol;Igralec 86 je izkoristil priložnost in v prvih 35 minutah povišal na 2-0 z ostrim strelom iz majhnega razpona.
Ko izkoristijo vsako priložnost za odmor, nasprotni strani ne gre preseči, tako da je dosegla 2-1 šele na začetku drugega polčasa;V 54 minutah je igralec 86 izkoristil priložnost pri kickballu in dvakrat zadel, rezultat pa se je povečal na 3-1;Druga ekipa jo je dohitela in rezultat je bil takoj 3-2.Sprememba rezultata ni preizkušala samo fizične moči vsakega igralca, temveč tudi psihologijo vseh, kar je bilo tekmovanje tekmovalnega duha.Vendar smo s pravočasnimi spremembami in povezovalnim sodelovanjem še naprej ohranjali prednost pri rezultatu.
3 4

S sodnikovim žvižgom je MU Group končno razbila čarovnijo drugouvrščenega.Deset let brušenja meča končno ustvarjamo zgodovino!Današnji park je bil priča slavi MU, današnji nogometni stadion pa pripada ljudem MU!
Nogometaši MU pred tem, po štirih krogih hude tekme v skupinskem delu, v polfinalu niso popustili niti za kanček in so prvi zadeli že na samem začetku;Po neodločenem izidu 1:1 se je tekma končno premaknila v 8 rund streljanja enajstmetrovk brez primere, pri čemer so v finalu tesno premagali nasprotno s 7-6.
5
Nogometna ekipa MU je bila ustanovljena leta 2004, nogometna zveza pa je bila ustanovljena leta 2012. Skupina z več kot 20 člani že vrsto let sodeluje v ligi, ki jo sponzorira nogometna zveza Ningbo.Tekme so čudovite in iz leta v leto napreduje in osvojil je tretje mesto na High-tech Cupu, tretje in drugo mesto na Happy Cupu.
Letos sovpada tudi z 20. obletnico MU Group.Prvenstvo ni le najboljši poklon 20. obletnici, ampak tudi popestritev »100 dni trdega dela«.Zmaga bo pozna, a nikoli izostala.Ljudje MU, ki se borijo, bodo vedno tekli na pot, da bi zmagali!
Skupina MU je vedno pripisovala velik pomen športni kulturi in zdravju sodelavcev ter zagovarjala "MU v športu".Poleg nogometnega kluba smo ustanovili tudi košarkarski klub, badminton klub, frizbi klub, plesni klub, tekaški klub itd., s čimer smo z ustreznim zagotovljenim financiranjem in dobrim organizacijskim sistemom ustvarili dobre pogoje za »Živeti več kot 102 leti«.